Get Adobe Flash player
Strona główna Osiągnięcia Osiągnięcia sportowe rok szkolny 2012/2013

Osiągnięcia sportowe
uczniów Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
w roku szkolnym 2012/2013

 

Gimnazjada Powiatowa w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Kozioł:

 

Dziewczęta:

kl. II

Pianko Klaudia ? VI miejsce

kl. III

Nikonowicz Aleksandra ? VII miejsce

 

Chłopcy:

kl. I

Żochowski Hubert ? V miejsce

kl. II

Wszeborowski Michał - II miejsce

Redykiert Patryk ? VI miejsce

kl. III

Kołdys Michał - IV miejsce

Szok Kamil ? V miejsce

 

XIII Kolneńskie Biegi Jesieni w Koźle:

  1. Kołdys Michał ? I miejsce
  2. Kozłowski Grzegorz ? V miejsce

 

Gimnazjada Powiatowa w Tenisie Stołowym - Zabiele:

- I miejsce chłopców

- II miejsce dziewcząt

 

Gimnazjada Powiatowa w Piłce Siatkowej - Zabiele:

- III miejsce chłopców

-  II miejsce dziewcząt

 

Gimnazjada Powiatowa w futsalu - Kolno:

- III miejsce chłopców

 

Gimnazjada Powiatowa w piłce ręcznej - Kolno:

- III miejsce chłopców

 

Gimnazjada Powiatowa w Szachach - Kolno:

-  II miejsce chłopców

-  I miejsce dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie - Kolno:

- I miejsce dziewcząt

- I miejsce chłopców

 

Turniej Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska ? Eliminacje gminne ?

Mały Płock:

- I miejsce chłopców

- II miejsce dziewcząt

 

Turniej Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska ? Półfinał Wojewódzki ?

Szczuczyn:

- II miejsce chłopców

 

Półfinał Wojewódzki w Badmintonie ? Nowogród:

- VII miejsce dziewcząt

- VII miejsce chłopców

 

Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym ? Piątnica:

- V miejsce dziewcząt

- VIII miejsce chłopców

 

Półfinał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Rybaki:

- Michał Kołdys - III miejsce

Gimnazjada Powiatowa w Piłce Koszykowej - Kolno:

- I miejsce chłopców

 

Półfinał Wojewódzki w Piłce Koszykowej ? Łomża:

- IV miejsce chłopców

 

Gimnazjada Powiatowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Kozioł:

a) chłopcy ? I miejsce

b) dziewczęta ? V miejsce

 

Gimnazjada Powiatowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych [Półfinał Wojewódzki] - Nowogród:

a) chłopcy ?X miejsce

b) dziewczęta ? X miejsce

Gimnazjada  Powiatowa w LA ? Kolno

 

100m

Dziewczęta:                                                                                        Chłopcy:

Wolanowska Patrycja ? IV miejsce                                      Macko Marcin ? I miejsce

Bardzikowski Sebastian ? IV miejsce

Boguski Norbert ? V miejsce

 

300m

Marcin Macko ? I miejsce

Boguski Norbert ? III miejsce

600m

Kozłowski Grzegorz ? II miejsce

1000m

Kobeszko Barbara ? II miejsce

Skok w dal

Witkowska Weronika ? I miejsce

Pchnięcie kulą 5kg

Korzeniecki Adam ? IV miejsce

Rzut dyskiem

Pisowocka Eliza ? I miejsce

Konopka Piotr ? IV miejsce

Brzostowska Paulina ? IV miejsce

Rzut oszczepem

Pisowocka Eliza ? II miejsce

Bardzikowski Sebastian ? II miejsce

Pianko Klaudia ? IV miejsce

Sztafeta 4x100m

II miejsce ? dz.

I miejsce -  chł.

 

Półfinał wojewódzki w LA ? Łomża

300m

Boguski Norbert ? IX miejsce

1000m

Kobeszko Barbara ? II miejsce

Rzut dyskiem

Pisowocka Eliza ? X miejsce

Sztafeta 4 x100m

Dz. ? IX miejsce

Chł. ? II miejsce

 

 

Finał wojewódzki w LA ? Białystok

1000m Sztafeta 4 x 100m

Kobeszko Barbara ? X miejsce

IX miejsce - chł.