Get Adobe Flash player
Strona główna Wiadomości XIII Zjazd Podlaskiej Rodziny Szkół

"Jeśli chcesz znaleźć źródło, musisz iść do góry, pod prąd..." - te słowa Jana Pawła II były hasłem przewodnim tegorocznego XIII Zjazdu Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Surażu w dniu 11 maja 2017r.

Nasze Gimnazjum było reprezentowane przez poczet sztandarowy w składzie:Anna Góralczyk, Ewelina Kasznicka, Zuzanna Kozikowska, Emilia Kozłowska oraz Hubert Marchewka wraz z opiekunami: p. Dorotą Szymańską-Sobieską i p.Alicją Zdankowską.

Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych im. Jana Pawła II w Surażu. Rozpoczęła się Mszą Świętą celebrowaną przez J.E. ks. Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego Metropolitę Białostockiego w Kościele pw. Bożego Ciała.

Następnie poczty sztandarowe przemaszerowały do budynku szkoły, gdzie odbyła się uroczysta akademia zakończona ogniskiem z kiełbaskami i słodkim poczęstunkiem.