Get Adobe Flash player
Strona główna Osiągnięcia Osiągnięcia sportowe Semestr I - 2011/2012

Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Małym Płocku

I semestr roku szkolnego 2011/2012

 

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Zaskrodzie:

Dziewczęta:

Kl. I

Pianko Klaudia - IV miejsce

kl. II

Żurawska Sylwia - V miejsce

Nikonowicz Aleksandra - VII miejsce

Chłopcy:

kl. I

Popkowski Robert - VIII miejsce

kl. II

Kołdys Michał - I miejsce

Szok Kamil - VIII miejsce

Bardzikowski Sebastian - X miejsce

kl. III

Supiński Grzegorz - I miejsce

Dardziński Kamil - III miejsce

 

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Indywidualnych Biegach Przełajowych [PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI] - Rybaki:

  1. Chyliński Grzegorz - I miejsce
  2. Supiński Grzegorz - II miejsce
  3. Kołdys Michał - I miejsce
  4. Chrzanowski Michał - XV miejsce

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Białystok:

  1. Chyliński Grzegorz - I miejsce
  2. Supiński Grzegorz - IV miejsce
  3. Kołdys Michał - II  miejsce

 

Biegi przełajowe w ramach projektu "Rodzina bez uzależnień" - Kolno:

  1. Supiński Grzegorz - I miejsce
  2. Kołdys Michał - II  miejsce

 

XII Kolneńskie Biegi Jesieni w Koźle:

  1. Chyliński Grzegorz - I miejsce
  2. Supiński Grzegorz - II miejsce

 

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym - Kolno:

- I miejsce chłopców

- II miejsce dziewcząt

 

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Tenisie Stołowym [Półfinał Wojewódzki] - Piątnica:

- IX miejsce chłopców

- X miejsce dziewcząt

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej - Kolno:

- III miejsce chłopców

- III miejsce dziewcząt

 

Mistrzostwa Powiatu w Futsalu - Kolno:

- I miejsce chłopców

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej - Kolno:

- II miejsce chłopców

 

Gimnazjada Powiatowa w Szachach - Kolno:

-  II miejsce chłopców

-  I miejsce dziewcząt

 

Gimnazjada Grupy Zachodniej w Szachach [PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI] - Grajewo:

- X miejsce dziewcząt

- XII miejsce chłopców

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie - Kolno:

- I miejsce dziewcząt

- I miejsce chłopców

 

Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Badmintonie [PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI] - Jabłoń Kościelna:

- V miejsce dziewcząt

- VII miejsce chłopców

 

Turniej Szachowy w ramach projektu "Rodzina bez uzależnień" - Stawiski:

  1. Zadroga Maciej - I miejsce
  2. Sulkowski Adam - IV miejsce
  3. Sylwia Góralczyk - IV miejsce

 

Turniej Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska - Eliminacje gminne:

Mały Płock:

- I miejsce chłopców

- I miejsce dziewcząt