Get Adobe Flash player
Strona główna Absolwenci Absolwenci roku 2002

Klasa IIIA

wych. mgr Barbara Boć

1. Charubin Justyna

2. Chrzanowska Joanna

3. Dardziński Sylwester

4. Dardziński Tomasz

5. Gałko Andrzej

6. Gosek Katarzyna

7. Góralczyk Kamil

8. Górski Marcin

9. Grużewska Małgorzata

10. Karwowska Anna

11. Konopka Małgorzata

12. Kurek Artur

13. Malinowski Krzysztof

14. Milczarski Łukasz

15. Mściwujewski Łukasz

16. Sęk Sylwia

17. Sielawa Monika

18. Truszkowska Marlena

19. Wiśniewski Tomasz

20. Zabłocka Justyna

21. Zielińska Sylwia

22. Zuzga Sylwia

23. Żyjewska Anna

24. Żyjewski Adam


KLASA III B

wych. mgr Barbara Kordas

1. Cudakiewicz Robert

2. Dąbrowski Łukasz

3. Dębowski Karol

4. Duda Sylwia

5. Frąckiewicz Ewa

6. Grajko Martyna

7. Jurczyk Mariusz

8. Kamińska Anna

9. Konopka Andrzej

10. Kozłowski Łukasz

11. Krajewski Paweł

12. Łuba Renata

13. Ostrowska Magdalena

14. Piasecki Piotr

15. Piechowski Wiesław

16. Podsiad Magdalena

17. Poświata Paweł

18. Ptak Joanna

19. Siwik Dorota

20. Skrodzka Urszula

21. Sutkowski Krzysztof

22. Szymańczyk Ewa

23. Szulc Arkadiusz

24. Wieczorek Kamila


KLASA III C

wych. mgr Teresa Pisiak

1. Boć Mariola

2. Chludziński Damian

3. Cwalina Aneta

4. Drozdowski Dawid

5. Duchnowska Ewa

6. Grunwald Erwin

7. Góralczyk Przemysław

8. Jankiewicz Rafał

9. Krajewski Rafał

10. Kurpiewska Justyna

11. Laszczkowska Aneta

12. Nawrocka Katarzyna Żaneta

13. Połoński Marcin

14. Radziewski Tomasz

15. Siwik Martyna

16. Skrodzki Karol

17. Sobociński Kamil

18. Sulikowska Magdalena

19. Tyszko Sylwia

20. Watras Piotr

21. Wądołowska Dorota

22. Zach Aneta

KLASA III D

wych. mgr Bożena Truszkowska

1. Baczewski Marcin

2. Banach Izabela

3. Biedrzycka Barbara

4. Chludziński Grzegorz

5. Cieniewicz Barbara

6. Cieniewicz Mariusz

7. Cieniewicz Sylwia

8. Góralczyk Jarosław

9. Hermanowski Piotr

10. Jezierski Karol

11. Konopka Emil

12. Kozikowska Agnieszka

13. Kozłowska Malwina

14. Łada Robert

15. Matulko Barbara

16. Mieczkowska Małgorzata

17. Obrycka Barbara

18. Obrycki Marcin

19. Rafałowski Jacek

20. Siwik Artur Przemysław

21. Staniszewska Sylwia

22. Wiszowata Anna

23. Włodkowska Sylwia

24. Wszeborowski Marcin

25. Wszeborowski Marek Bartłomiej