Get Adobe Flash player
Strona główna Absolwenci Absolwenci roku 2003

KLASA III A


wych. mgr Henryka Boć

1. Bakalarz Anna

2. Banach Damian

3. Barwikowski Piotr

4. Chyliński Sebastian

5. Cwalina Marta

6. Cwalina Martyna

7. Gołaś Grzegorz

8. Góralczyk Elżbieta

9. Góralczyk Erwina

10. Góralczyk Marcin

11. Góralczyk Monika

12. Hermanowska Katarzyna

13. Kurpiewska Sylwia

14. Murawska Dominika

15. Muzyk Michał

16. Pasławska Katarzyna

17. Paluszkiewicz Paweł

18. Pisiak Emilia

19. Siwik Tomasz

20. Sobieski Piotr

21. Śliwka Łukasz

22. Tarnacka Monika

23. Wieczorek Tomasz

24. Wszeborowska Agnieszka

25. Zach Jarosław

KLASA III B


wych. mgr Barbara Kordas

1. Borkowski Artur

2. Chaberek Marta

3. Chludzińska Izabela Barbara

4. Dąbrowski Dariusz

5. Filipkowska Agnieszka

6. Grużewski Marcin

7. Kobeszko Monika

8. Kołdys Kamil

9. Kozłowska Kamila

10. Lis Klaudia Ewelina

11. Łuba Mariusz

12. Mierzejewska Magdalena

13. Mierzejewski Jacek

14. Obrycka Magda

15. Obrycka Monika

16. Popiołek Natalia

17. Ptak Sebastian

18. Siwik Martyna

19. Suchoicki Karol

20. Wieczorek Katarzyna Mariola

21. Zabielska Wioleta

22. Zabielski Michał

23. Zduńczyk Adam

24. Żelazny Adrian


KLASA III C


wych. mgr Józef Dymerski

1. Andrzejczyk Łukasz

2. Biały Sebastian

3. Dardziński Marek

4. Karaszewska Izabela

5. Kosińska Maria Magdalena

6. Kownacki Kamil

7. Kozłowska Małgorzata

8. Krajewski Sylwester

9. Nitkiewicz Justyna

10. Piaskowska Elżbieta Małgorzata

11. Radziewski Mariusz

12. Rafałowska Emilia

13. Rogiński Adam

14. Rogiński Sławomir

15. Siwik Ewa

16. Skrzeszewski Karol Błażej

17. Szadurska Paulina

18. Szczepankowska Anna

19. Tyszko Emilia

20. Waśkiewicz Marta

21. Watras Magda

22. Wądołowski Krzysztof

23. Wądołowski Patryk

24. Wysocka Bożena

25. Zach Artur


KLASA III D


wych. mgr Edyta Cwalina

1. Bagińska Malwina

2. Chludzińska Elżbieta

3. Chludzińska Joanna

4. Chludziński Jarosław

5. Chrzanowska Aneta

6. Cwalina Sylwia

7. Jankoje Sylwester

8. Jankowski Michał

9. Karwowska Marzena

10. Kołakowski Paweł

11. Komorowski Radosław

12. Kozikowska Monika

13. Matulko Łukasz

14. Popkowska Barbara

15. Popkowski Robert

16. Rakowska Ewa

17. Staniszewska Paulina Anna

18. Sulikowski Artur

19. Szrajer Milena

20. Urbanowska Barbara

21. Wiszowata Dorota

22. Włodkowski Krzysztof

23. Wszeborowski Piotr

24. Wszeborowski Rafał