Get Adobe Flash player
Strona główna Absolwenci Absolwenci roku 2005

KLASA III A

wych. mgr Bożena Truszkowska

1. Andrzejczyk Paulina Katarzyna

2. Baczewski Daniel

3. Brak Jolanta

4. Chyliński Emilia

5. Cieślik Kamil

6. Dąbkowski Jerzy Łukasz

7. Dobrowolski Daniel

8. Kozikowska Magdalena

9. Krawczyk Maciej

10. Łuba Janusz

11. Piotrowska Justyna

12. Pisiak Robert

13. Pisowodzka Aneta

14. Podsiad Justyna

15. Popkowski Piotr

16. Ptaszyński Grzegorz

17. Ramatowski Dariusz

18. Szadurski Piotr

19. Wieczorek Marian Marek

20. Zabielska Ewelina

21. Zabłocki Marek

KLASA III B

wych. Renata Banach

1. Bargielski Łukasz

2. Biały Patrycja

3. Brzozowska Justyna

4. Chaberek Justyna

5. Charubin Łukasz

6. Dąbrowska Monika

7. Góralczyk Elżbieta

8. Góralczyk Marta

9. Górski Dariusz

10. Gutowski Robert

11. Kalinowski Paweł

12. Kownacki Daniel

13. Kozłowska Marlena

14. Miłosek Anna

15. Niedźwiecki Mateusz

16. Plona Kamil

17. Sęk Jacek

18. Skrodzki Robert

19. Smaka Artur

20. Wądołowski Daniel

21. Żyjewski Dariusz

KLASA III C

wych. mgr Marta Potrzebko

1. Duda Małgorzata

2. Chaberek Sylwia

3. Chaberek Tomasz

4. Cieśluk Dawid

5. Dardziński Krzysztof

6. Drozdowski Adrian

7. Drozdowski Maciej

8. Gosk Anna Karolina

9. Konopka Paweł

10. Kozłowska Marlena

11. Krajewski Przemysław

12. Laszczkowska Sylwia

13. Murach Ewelina

14. Obrycka Bogumiła

15. Obrycki Karol

16. Rakowski Jacek

17. Sobociński Marek

18. Steczkowska Sylwia

19. Szczepankowska Milena

20. Szewczyk Łukasz

21. Wygnał Grzegorz

22. Wyrwas Justyna

23. Wyrwas Grzegorz

KLASA III D

wych. mgr Ewa Grala

1. Chludzińska Barbara

2. Chludziński Paweł

3. Cieniewicz Agnieszka

4. Cwalina Paweł

5. Jankowska Katarzyna

6. Jezierska Małgorzata

7. Jurzak Michał

8. Karwowska Ewa

9. Piątek Dariusz

10. Sakowska Edyta Magdalena

11. Sendrowski Emilian

12. Skrodzka Martyna

13. Staniszewska Joanna

14. Szrajer Adam

15. Szumski Dawid

16. Śmiarowski Tomasz

17. Włodkowska Magdalena

18. Wszeborowski Bolesław

19. Wszeborowski Damian

20. Wszeborowski Jarosław

21. Żelazna Karolina