Get Adobe Flash player
Strona główna Absolwenci Absolwenci roku 2006

KLASA III A

wych. mgr Edyta Cwalina

1. Andrzejczyk Kamil

2. Baczewska Emilia

3. Chyliński Daniel

4. Chyliński Kamil

5. Chyliński Łukasz

6. Cieniewicz Marta

7. Cwalina Monika

8. Cwalina Renata

9. Dymerska Alicja

10. Grużewski Michał

11. Góralczyk Justyna

12. Góralczyk Karol

13. Holak Damian

14. Kownacki Radosław

15. Kozłowska Justyna

16. Kozłowski Paweł

17. Krajewska Emilia

18. Lemański Rafał

19. Łępicki Adrian

20. Mściwujewski Andrzej

21. Nikonowicz Małgorzata

22. Rogińska Ewa

23. Sawicki Hubert

24. Suchoicki Paweł

25. Szczyglewski Tomasz

26. Terebka Katarzyna

27. Waśkiewicz Mariusz

28. Zabielska Milena

29. Zabłocka Magdalena

30. Zduńczyk Marek


KLASA III B

wych. mgr Teresa Pisiak

1. Baczewska Karolina

2. Bakalarz Łukasz

3. Boguski Michał

4. Charubin Maciej

5. Chrzanowska Jolanta

6. Dardzińska Iwona

7. Gosk Grzegorz

8. Hermanowski Karol

9. Jemielity Piotr

10. Kaczubej Karolina

11. Kaczubej Przemysław

12. Kołakowski Marcin

13. Kosiński Zbigniew

14. Kossakowski Tomasz

15. Kowalczyk Damian

16. Krajewski Arkadiusz

17. Niedźwiecka Ewelina

18. Odachowska Renata

19. Piaścik Dominika

20. Steczkowska Anna

21. Szczepankowska Katarzyna

22. Watras Michał

23. Wrzosek Anna

24. Wyrwas Beata

25. Zabielska Agata

26. Zabielski Łukasz Antoni

27. Zabłocka Joanna

28. Zabłocka Sylwia

29. Żochowski Damian

KLASA III C

wych. mgr Barbara Boć

1. Chaberek Ewa

2. Chaberek Ewelina

3. Chludzińska Anna

4. Chludziński Paweł

5. Chludziński Piotr

6. Cwalina Marcin

7. Duda Rafał

8. Grajko Sylwia

9. Iwańska Sylwia

10. Kobeszko Cezary

11. Kołakowska Marta

12. Krajewski Zbigniew

13. Kurpiewska Marlena

14. Kurpiewski Kamil

15. Matulko Tomasz

16. Mieczkowski Sławomir

17. Niedźwiecka Justyna

18. Niegórski Tomasz

19. Olender Radosław

20. Popkowski Dariusz

21. Ruszczyk Patrycja

22. Sakowicz Anna

23. Sakowska Sylwia

24. Siwik Katarzyna

25. Skrodzki Damian

26. Supińska Katarzyna

27. Śmiarowski Karol

28. Śmiarowski Wojciech

29. Wiszowaty Daniel