Get Adobe Flash player
Strona główna Absolwenci Absolwenci roku 2008

Klasa III A
wych. mgr Bożena Truszkowska

1.            Bogdański Krzysztof

2.            Brak Danuta

3.            Chaberek Anna

4.            Chaberek Paweł

5.            Dąbkowska Beata

6.            Fabiszewska Emilia

7.             Frankowska Edyta Krystyna

8.             Grajko Adam

9.             Grużewski Daniel

10.        Iwański Dawid Sebastian

11.        Jerzyło Edyta

12.        Kaczmarczyk Mariusz

13.        Kamiński Łukasz

14.        Korwin Łukasz

15.        Korzeniecki Dariusz

16.        Łuba Aneta

17.        Miłosek Kamil

18.        Murach Mariusz

19.        Piątek Ewa

20.        Pisowodzka Patrycja

21.        Pisowodzki Damian

22.        Popkowski Bogdan

23.        Serafin Olga

24.        Skrodzki Paweł

25.        Steczkowski Adam

26.        Świdzińska Ewa

27.        Wolanowski Arkadiusz

28.        Zabłocki Sylwester

29.         Zegarowicz Łukasz


Klasa III B

wych.  Magdalena Darmetko

1. Boguski Paweł

2. Brzostowska Marlena

3. Dąbrowski Kamil

4. Filipkowski Mariusz

5. Gosk Ewelina

6. Kołakowska Ilona

7. Kołakowski Damian

8. Kossakowski Dariusz

9. Kownacka Milena

10. Krajewska Wioleta

11. Krajewski Dariusz

12. Krawczyk Aleksandra

13. Krawczyk Cezary

14. Mikucki Kamil

15. Obrycka Elżbieta

16. Olszewska Justyna

17. Olszewski Hubert

18. Pieńkowska Ewelina

19. Ptak Przemysław

20. Radziewski Krzysztof

21. Rogiński Sylwester

22. Szadurska Patrycja

23. Tołczyk Paweł

24. Wądołowska Aneta

25. Wieczorek Emilia

26. Zabielska Magda

27. Żochowski Mateusz

Klasa III C

wych. mgr Henryka Boć

1. Andrzejewska Martyna

2. Baczewska Aniela

3. Borkowska Wioletta

4. Chludzińska Anna

5. Chylińska Agnieszka

6. Dobrowolska Aneta

7. Drozdowska Klaudia

8. Jezierska Marta

9. Jurzak Martyna

10. Łada Łukasz

11. Piechowska Ewa

12. Pisiak Iwona

13. Popkowski Krzysztof

14. Prusinowski Paweł

15. Rakowska Małgorzata

16. Ramatowska Elwira

17. Sakowski Daniel

18. Steczkowska Patrycja

19. Supiński Mateusz

20. Szczyglewska Ewa

21. Terebka Ewa

22. Tomasiewicz Martyna

23. Włodkowski Adam

24. Włodkowski Dariusz

25. Włodkowski Krzysztof

26. Wszeborowska Emilia

27. Wszeborowski Emil

28. Zabłocka Milena