Get Adobe Flash player
Strona główna Osiągnięcia Osiągnięcia sportowe rok szkolny 2010/2011

Liga Halowej Piłki Nożnej chłopców klas I [rocznik 1997]:

- I miejsce (miejsce rozgrywek ? Hala sportowa w Kolnie)

 

Liga Halowej Piłki Nożnej dziewcząt klas I [rocznik 1997]:

- III miejsce (miejsce rozgrywek ? Hala sportowa w Kolnie)

 

Liga Halowej Piłki Nożnej chłopców klas I-III:

- III miejsce (miejsce rozgrywek ? hala sportowa w Kolnie)

 

Liga Piłki Siatkowej dziewcząt klas I [rocznik 1997]:

- II miejsce (miejsce rozgrywek ? Hala sportowa w Małym Płocku)

 

Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Białymstoku:

- II miejsce chłopców [Po raz pierwszy w historii szkoły!]

 

Gimnazjada Powiatowa w Lekkiej Atletyce w Kolnie:

Biegi:

  • 100m - I miejsce - Kobeszko Krzysztof
  • 300m ? III miejsce - Żochowski Łukasz
  • 300m przez płotki ? I miejsce ? Kobeszko Krzysztof
  • 300m przez płotki ? I miejsce ? Lemański Kamil
  • 600m ? V miejsce ? Kobeszko Angelika
  • 600m ? I miejsce ? Chyliński Grzegorz
  • 1000m ? I miejsce ? Supiński Grzegorz
  • 1000m ? IV miejsce ? Piotrowski Paweł
  • 2000m ? I miejsce ? Kołdys Michał
  • 2000m ? IV miejsce ? Dardziński Kamil
  • 2000m ? V miejsce ? Chrzanowski Michał
  • Sztafeta chłopców 4x100 ? I miejsce
  • Sztafeta dziewcząt 4x100 ? V miejsce

Techniczne:

  • Pchnięcie kulą ? II miejsce ? Góralczyk Jacek
  • Rzut dyskiem ? V miejsce ? Chrzanowska Paulina
  • Rzut dyskiem ? IV miejsce ? Góralczyk Jacek
  • Rzut oszczepem ? IV miejsce ? Kućko Paweł
  • Rzut oszczepem ? I miejsce ? Chludzińska Wioleta
  • Rzut oszczepem ? III miejsce ? Dardzińska Katarzyna

 

Półf  Półfinał Wojewódzki w Lekkiej Atletyce w Białymstoku:

  • Rzut oszczepem ? VII miejsce ? Chludzińska Wioleta
  • 600m ? I miejsce ? Chyliński Grzegorz
  • 1000m ? I miejsce ? Supiński Grzegorz
  • 1000m ? VII miejsce ? Piotrowski Paweł
  • 2000m ? II miejsce ? Kołdys Michał
  • 2000m ? XI miejsce ? Dardziński Kamil
  • 2000m ? XII miejsce ? Chrzanowski Michał
  • 300m przez płotki ? X miejsce ? Kobeszko Krzysztof
  • Pchnięcie kulą ? IX miejsce ? Góralczyk Jacek
  • Rzut oszczepem ? X miejsce ? Kućko Paweł

 

Fin    Finał Wojewódzki w Lekkiej Atletyce w Białymstoku:

  • 600m ? I miejsce ? Chyliński Grzegorz
  • 1000m ? IV miejsce ? Supiński Grzegorz
  • 2000m ? III miejsce ? Kołdys Michał

 

Liga Piłki Siatkowej dziewcząt:

  • III miejsce

 

Liga Piłki Siatkowej chłopców:

  • I miejsce